blog-01

Розігнати дорожних корупціонерів!

Дороги в Україні — це привід для сміху і сліз. Всі знають, що вони погані. Десятиліттями ями розбивають наші авто. Ямковий ремонт — це як вирок дорозі від чиновників Укравтодору. Більшість доріг пошкоджені і розбиті. Мене смішить, коли показують керівників обласних автодорів, які не можуть пояснити чому дороги на їх території вже роками розбиті. Громади виходять на блокування автомагістралей для привернення уваги чиновників.

Я бачив не раз, як наші дороги будували іноземці. Мовляв, вони не будуть красти. Однак відомо, що іноземці компанії змушені платити хабарі для участі у проектах будівництва доріг.

Задаю питання: для чого нам чиновники, які крадуть і не створюють нічого, для чого нам чорні гроші у будівництві доріг нашого чи іноземного бізнесу, для чого водіям витрачати мільйони на ремонт авто?

Почати зміни у галузі не можливо без повної люстрації Укравтодору. Вигнати всіх — звучить гучно. Однак, справді, немає сенсу сподіватися, що ті, хто роками грабував на дорогах, і хто має сплетіння корупційних зв'язків, ніколи не зможуть змінитися. Будь-які спроби змін проваляться. Іноземці на посадах та іноземний бізнес — це не вихід, адже нас серед нас самих треба навести лад.

Необхідно провести повне перезавантаження Укравтодору.

На всі посади керівної та середньої ланки повинні бути заповнені людьми, взятими за відкритими конкурсами. Провести їх повинні публічні ради з громадських активістів, експертів, правоохоронців.

Відомо, що такий шлях — не гарантія успіху, як бачимо на прикладах НАБУ і ДБР. Однак в умовах олігархічної держави це — рух у позитивному напрямку.

Хто ж хоче успішного перезавантаження якоїсь галузі, повинен розуміти, що потрібний прихід націоналістів до влади і повне усунення олігархії як явища.

Однак поки багато виборців голосують за ліберальні олігархічні партії-одноденки, то вимога провести люстрацію в Укравтодорі залишається єдиним реалістичним кроко

м змінити ситуацію у будівництві та ремонті доріг.

Не забувайте, голосуйте за зміни, а не олігархічні проекти — якого б кольору вони не були.

Підтримай люстрацію Укравтодору — голосуй за націоналістів!

Підтримайте мене та список Свободи на виборах до Верховної Ради!

Захисти Україну 21 липня!

Україна понад усе!