blog-01

За Дніпровський, за Київ, за Україну!

Бути обраним депутатом від Дніпровського — подвійна відповідальність.

Це значить іти всією командою професіоналів та патріотів попереду і вести за собою. Відповідати на виклики долі України і забезпечити їй твердими і справедливими рішеннями майбутнє.

А також бути відповідальним за стан справ у Дніпровському районі. Багато хто не розуміє, що депутат парламенту у першу чергу представляє громаду у законах і виступах. І хоче бачити його турботу про дороги, прибудинкову територію, стан будинків тощо.

Хай так і буде! Я був разом із спільнотою націоналістів протягом одинадцяти років. Весь цей час ми разом за підтримки українців здобули багато перемог. І в кожен з нас відповідав за свою ділянку роботи. Я взяв перед своїми побратимами відповідальність за Дніпровський район.

Ми разом стоїмо за правду і розвиток у Дніпровському, у Києві, в Україні.

Моє завдання у Верховній Раді — об'єднання українців для перемоги та боротьба за закони в ім'я незалежності, української культури та справедливої економіки.

Моє завдання у Києві та Дніпровському районі — контроль за столичною та районною владою та очищення території заводу Радикал, покращення якості питної води, дитячого харчування, побудова нових комунальних дитсадків та шкіл, почати реновацію старого житла та мереж.

Саме тому моя програма називається “Багата родина — сильна Україна”.

Олігархічним партіям — старим і новим — всі ці позиції ворожі, чужі та не вигідні.

Саме тому Свобода, Правий сектор та Національний корпус об'єдналися — заради перемоги і розвитку України. Заради добробуту український сімей. Заради перемоги над ворогом, реваншистами та бідністю.

Всеукраїнське об'єднання “Свобода” — це волонтерське об'єднання. Такою вона була задумана від початку. І такою й залишається.

У таку організацію я прийшов одинадцять років тому. Сьогодні я оглядаюся назад і розумію, що у нас багато перемог.

А головні перемоги — попереду. Вони можливі, якщо ви будете вірити в Україну та силу українців! Разом ми зможемо перемогти!

Підтримай мене та та список Свободи на виборах до Верховної Ради!

Захисти Україну 21 липня!

Україна понад усе!